Bez iznenađenja u Prokuplju, Vlasina zasluženo osvojila 3 boda (SNIMAK)

0

Fudbaleri Topličanina pretrpeli su još jedan poraz u nizu i tako nastavili seriju loših rezultata, a ovoga puta na domaćem terenu su izgubili od ekipe Vlasine iz Vlasotinca 0:2, poluvreme 0:2.

Dva penala, isto toliko crvenih kartona i niz propuštenih šansi na jednoj i drugoj strani, samo je deo onoga što se moglo videti na gradskom stadionu u Prokuplju, u utakmici koja je zbog pandemije virusa korona odigrana bez prisustva publike.

Ekipa Vlasine je rutinski došla do bodova, već nakon prvih dvadesetak minuta je povela, a desetak minuta kasnije duplirala prednost, za kako se kasnije ispostavilo konačan rezultat na utakmici.

Golove za Vlasinu postigli su Marko Ilić iz slobodnog udarca sa oko 17 metara u 22, dok je drugi gol u 32 minutu iz penala postigao Miljan Filipović.

U drugom poluvremenu nešto bolja igra Topličanina, nekoliko šansi na jednoj i drugoj strani, a gosti su sredinom poluvremena promašili još jedan penal, odnosno udarac Nemanje Vlajkovića odbranio je golman Topličanina Božirad Blagojević.

Glavni sudija Petar Vukadinović pokazao je 2 crvena kartona, odnosno drugi žuti dobili su Miljan Kitić u domaćoj i Zoran Šćepanović u ekipi Vlasine.

U sledećem kolu, Prokupčani će ponovo igrati na domaćem terenu pa će u subotu 19. septembra od 15:30 na gradskom stadionu u Prokuplju ugostiti ekipu Budućnost iz Popovca

Snimak utakmice TopličaninVlasina možete pogledati na YouTube kanalu ToplicaPress, PRVO i DRUGO poluvreme.

“Tekst je nastao u okviru projekta „Info putokaz“ koji je finansijski podržao Grad Prokuplje, sprovodeći javni poziv za sufinansiranje projekata za ostvarivanje javnog interesa u oblasti javnog informisanja u 2020. godini.“
Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.