„Bor“ do bodova protiv „Topličanina“ u poslednjim sekundama (Video)

0
Prokupčanke u finišu susreta izgubile od Bora; Foto: M. M.

Golom u poslednjim sekundama susreta ekipa Bor Zijin Chopper pobedila je ekipu Topličanina rezultatom 19:20, poluvreme 9:10. U jednoj od najzanimljivijih utakmica u poslednjih godinu dana, Prokupčanke su i pored poraza pokazale da mogu ravnopravno da se nose sa najboljim ekipama u Super B ligi.

Utakmica je bila napeta od samog početka, obe ekipe su pokazale izuzetnu borbenost i želju za pobedom.

Rukometašice Topličanina su od početka imale rezultatsku prednost sa jednim do dva gola razlike, ali na kraju prvog, a onda i drugog poluvremena gošće iz Bora uspevaju da izjednače, a u poslednjim sekundama i stignu do pobede.

Prokupačkoj ekipi vetar u leđa je bila i publika na tribinama Sportske hale, koja je fer i korektnim navijanjem doprinela još boljoj atmosferi.

Prethodni tekstDerbi kola: ŽRK „Topličanin“ čeka „Bor Zijin“
Sledeći tekstProkuplje traži koncesionara za bazen i teniske terene uz godišnju naknadu od 500.000 dinara