Poraz košarkaša i fudbalera „Topličanina“

0
Prokupčani večeras protiv KK Niš; Foto: M. M.

Košarkaši i fudbaleti Topličanina iz Prokuplja ovog vikenda poraženi su u prvenstvenim susretima, košarkaši su izgubili minimalnim rezultatom 94:93 od niške ekipe Ratnici na gostovanju, dok su fudbaleri Topličanina poraženi u Bošnjace rezultatom 1:0.

Kadeti Topličanina su na svom terenu u Prokuplju, u utakmici koju ste UŽIVO mogli da pratite na YouTube igrali nerešeno sa OFK Sinđelić, rezultatom 2:2.

U Sportskoj hali „Dušan Radović“ u Nišu, košarkaši iz Prokuplja nisu uspeli da pobede favorizovanu ekipu iz Niša, iako je neizvesnost trajala do poslednje sekunde, a rezultat po četvrtinama je 20:20, 24:19, 24:27 i 26:27.

U sledećem kolu Prokupčani ponovo gostuju, ovoga puta niškoj ekipi Marinos.

Topličanin izgubio u Bošnjace; Foto: M. M.

Fudbaleri Topličanina su u Bošnjace izgubili od Jedinstva 1:0, poluvreme 0:0.

U izjednačenoj utakmici tokom većeg dela susreta, gosti su u drugom poluvremenu uspeli da postignu jedini gol i tako obezbede sebi nova tri boda i zadrže lidersku poziciju na tabeli.

Topličanin u narednom kolu na svom terenu čeka blački Jastrebac.

Prethodni tekstVučić u Prokuplju: „Toplica nikad nije pitala kolika je cena slobode“